Agenda d'activitats

ALERTA! Aquesta programació correspon a l'any 2017.

Tipus d'activitat Ubicació Data
Nit de Frankfurt per a socis i sòcies. Patrocinat per Mr Frankfurt Gastronomia Galileu - 22:00
Comes Love: Arriba l’Amor. Concert de Sílvia Comes, amb Pau Baiges i Fani Fortet Música en directe Papín - 22:00
El Sobrino del Diablo + MotorPriest + grup convidat Música en directe Vallespir de Baix - 22:00
Concert: FRAC Música en directe Casal Independentista - 22:00
La K y la B, rap llibertari Música en directe Calaix de la Vergonya - 22:00
Country amb Willy and the Poorboys Música en directe Vallespir de Dalt - 22:30
Ball amb el “Dúo Mediterráneo” Ball i dansa Valladolid - 22:30
Cinema a la fresca: Relatos Salvajes (+16 anys) Sagunt - 22:30
Música a càrrec d’Eugenio DJ i música enllaunada Alcolea de Baix - 22:30
Discomòbil- Karaoke DJ i música enllaunada Rosés - Casa Gran - 22:30
DJ per confirmar, a les 00h Rebel Culture Sound (soul, reggae, ska, funk...) DJ i música enllaunada Calaix de la Vergonya - 23:00
Discomòbil festival sound DJ i música enllaunada Robrenyo - 23:00
Rumba catalana amb el grup “Deseisaocho” Música en directe Alcolea de Dalt - 23:00
Raperos d’Emaus (hip-hop amb banda), a les 0:30h Dj Unclu Garrot (soul, ska, rocksteady, garatge) DJ i música enllaunada, Música en directe Rossend Arús - 23:00
Grup Musical Voramar Música en directe Santa Cecilia - 23:00
Discomòbil 70-80-90 DJ i música enllaunada Guadiana - 23:00
Cocodrilo Club DJ i música enllaunada Plaça de La Farga - 23:00
Concert a càrrec de Xarrupa que vessa Música en directe Canalejas - 23:00
Concert Send0 DJ i música enllaunada Castellers de Sants - 23:00
Ball amb el Duet Bona Nota Ball i dansa Finlàndia - 23:00
Grillone’s Band Música en directe Galileu - 23:30
Esmorzar lliure Gastronomia Finlàndia - 9:00
Guerra d’aigua Galileu - 11:00
Jocs de química del Parc Cientí c de Barcelona Infantil Alcolea de Baix - 12:00
Vermut tropical Gastronomia Castellers de Sants - 12:00
Vermut musclada (tiquet) Gastronomia Galileu - 14:00
Jocs de taula Castellers de Sants - 16:00
Campionat de futbolí Esport i competició Casal Independentista - 18:00
Conte dramatitzat i manualitats amb l’aula de teatre “El Corifeu” Infantil, Teatre Alcolea de Baix - 18:00
Lectura del pregó i cercatasques Espanya Industrial - 20:00
Havaneres i rom cremat, a càrrec de Xicranda Cultura popular, Música en directe Castellers de Sants - 20:00
Sopar de germanor Gastronomia Papín - 21:00
Sopar germanor i jocs de taula Gastronomia Vallespir de Dalt - 21:00
Sopar de germanor Gastronomia Sagunt - 21:00
Sopar de germanor i jocs de taula Gastronomia Plaça de La Farga - 21:00
Sopar de germanor Gastronomia Alcolea de Dalt - 21:30
Sopar de germanor Gastronomia Galileu - 21:30
Sopar de veïnes i veïns al carrer Gastronomia Rossend Arús - 21:30
Sopar de germanor Gastronomia Valladolid - 21:30
Sopar de carmanyola Gastronomia Canalejas - 21:30
Sopar de paiporta a la fresca Gastronomia Casal Independentista - 22:00
Concerts Morena i Albercocks Música en directe Castellers de Sants - 22:30
Sopar del soci Gastronomia Rosés - Casa Gran - 22:30
Taller de xapes i imants Ludoteca esportiva Circuit de Balanzbikes Infantil Plaça de La Farga - 10:00
Manualitats per als infants Infantil Rosés - Casa Gran - 11:00
Jocs infantils “sense estar-se de res” Infantil Finlàndia - 11:30
Jocs d’aigua per a nenes i nens Infantil Rossend Arús - 11:30
Concurs de dibuix Guadiana - 11:30
Classe d’exhibició de zumba fitness amb Beatriz Babara Canalejas - 11:30
Guerra de globus d’aigua Infantil Plaça de La Farga - 12:00